כללי

התקנת מנעול לארונות ומגירות הבית

בשנים האחרונות, יותר ויותר לקוחות בוחרים להתקין מנעולים נסתרים או גלויים על דלתות ארונות, מגירות או רהיטים שונים. מנעולים אלה מעניקים הגנה ואבטחה נוספת על הפריטים החשובים מבלי להיכנס להשקעה משמעותית בקנייה והתקנה של כספת מאסיבית שעולה מאות ואלפי שקלים.

במידה ואתה זקוק לשירותיו של מנעולן מוסמך, נשמח להעניק לך שירות מקצועי, אמין ובמחיר הוגן – התקשר עכשיו ל – 072-392-7888 ואנחנו בדרך אליך!

הסיבות להתקנת מנעולים נסתרים או גלויים

כיום ישנן לא מעט פתרונות מוכחים בענף המנעולנות בישראל אשר מאפשרים התקנה של מנעול נסתר או גלוי בתוך ארונות חדר השינה, חדר העבודה או אפילו בארונות חדר השירות. כמו כן, ישנם פתרונות מעולים להתקנת מנעול באחת מהמגירות בשולחנות כתיבה ועבודה משרדית.

התקנת מנעול לארונות ומגירות הבית

לפי סקר שנערך בקרב יותר מ – 1000 בעלי דירות על ידי פורטל חדשות חיפה והקריות, התקנת מנעול מתבצעת מהסיבות הבאות:

  • הגנה ואבטחה – כל מנעול (אפילו הפשוט ביותר) מעניק שכבת אבטחה והגנה נוספת אשר מונעת מגורמים בלתי רצויים לגשת לפריטים החשובים שלך. לדוגמא, אם אתה נוהג לשמור כסף מזומן, תכשיטים או מסמכים בפינה קבועה וחשופה בבית, תוכל להתקין מנעול על אחת ממגירות ארון חדר השינה או שולחן העבודה ולהשתמש במגירה זו.
  • הגנה מפני ילדים קטנים – לעיתים קרובות, לקוחות מעוניינים להגן על ילדיהם הקטנים על ידי נעילה יזומה של ארונות מסוימים בבית. לדוגמא, ניתן להתקין מנעול על דלתות ארונות השירות אשר מאפסנים את חומרי הניקוי והחיטוי הרעילים, בצורה זו ילדים קטנים לא יוכלו לגשת אליהם ולסכן את עצמם.
  • שקט נפשי – התקנת מנעולים מעניקה הרבה מאוד שקט נפשי ללקוח הקצה. לעיתים קרובות, הטריגר להתקנת המנעול הוא פסיכולוגי בלבד.

חשוב לזכור כי אף מנעול נסתר או גלוי לא יגן על החפצים האישיים שלך כמו כספת עשויה מפלדה יצוקה, כבדה וחזקה. לכן, אם ברשותך חפצי ערך אשר דורשים ביטוח מיוחד, התקנת מנעולים מסוג זה לא יתאימו לצרכי הביטוח.

לסיכום, התקנת מנעול בתוך ארונות חדר השינה או מגירות שולחן העבודה יכולה להעניק לך הגנה, שקט נפשי וידיעה כי רק לך יש גישה לפריטים שנמצאים בה.

במידה ואתה זקוק לשירותיו של מנעולן להתקנת מנעול או צילינדר חדש, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-392-7888 ונשמח להעניק לך שירות מקצועי, אמין ובמחיר מובטח מראש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *