כללי

איך בוחרים חברת בדק בית?

עומד לרכוש דירה חדשה מקבלן או דירה יד שניה? האם בדקת את הקרביים של הדירה בצורה רצינית או שהסתפקת במעבר שטחי בשביל לראות אם יש בעיות רטיבות או קילופי טיח בשביל להתמקח כמה דקות על מחיר רכישת הדירה?

כפי שניתן לראות בבדיקה שנערכה בחדשות ערוץ 10 ב -100% מן הבניינים החדשים שנבנו בישראל נמצאו ליקויי בנייה שונים אשר פוגעים באיכות הדיירים:

כתוצאה ממצב זה בשנים האחרונות, יותר ויותר רוכשים של דירות חדשות מקבלן או דירות יד שניה מעדיפים לקחת חברת בדק בית חיצונית אשר תבדוק את תקינות התשתיות בנכס ותאתר ליקויי בנייה אשר חוסכים כסף רב ובמקרים קיצוניים גם מצילי חיים.

בחירת חברת בדק בית אובייקטיבית

כיום, חיפוש בגוגל או בפייסבוק יכול לחשוף בפניך לא מעט חברות בדק בית אשר מציעות שירות הנדסי, מפורט ומדוקדק. בשביל לאתר חברת בדק בית אובייקטיבית, מקצועית וטובה כדאי להשתמש בעקרונות הבאים:

  • המלצות מלקוחות עבר – כמעט כל חברה מסחרית יכולה להפנות אותך ללקוחות עבר אשר יכולים להעיד על טיב העבודה והשירות שהם קיבלו מנציגי החברה. במידה ויש לך חברים ובני משפחה אשר הזמינו חברת בדק בית בעבר, תוכל להשתמש בהם בשביל להגיע לחברות מומלצות אשר סיפקו להם את הדו"חות.
  • ותק וניסיון – לאחר שמצאת מספר חברות בדק בית, חשוב לבדוק את הותק והניסיון המקצועי של אנשי המקצוע בכל חברת בדק בית.
  • בדיקת ההצעה לבדק בית – במידה והתרשמת לטובה מן החברה, תוכל לבקש הצעה ולבדוק את פירוט העבודה שמבוצעת בנכס מול עלות הבדיקה. לעיתים קרובות, מחיר נמוך בא על חשבון היקף הבדיקות אשר מתבצעות בנכס – כתוצאה מכך, אתה יכול להיות חשוף לבעיות וליקויים שונים שלא ידעת עליהם.

לסיכום, שירותיה של חברת בדק בית יכולים להציל לך את ההשקעה ולהוות הבדל משמעותי שיחסוך לך אלפי עשרות שקלים בתיקון הנזקים, כאב ראש ועצבים מיותרים.

לאחר רכישת הדירה, תוכל לבצע החלפת מנעולים וצילינדרים בדלתות הכניסה, כך שרק לך יהיה את צרור המפתחות לדירה. התקשר עכשיו ל – 072-3927888 ונשמח להעניק לך שירות מקצועי על ידי מנעולן מוסמך, אמין ואדיב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *