כללי

פריצת מנעול לאופניים חשמליות

בשנים האחרונות, האופניים החשמליות הפכו לכלי תחבורה אלטרנטיבי, נפוץ ופופולרי מאוד בקרב צעירים, מבוגרים ואפילו פנסיונרים שמעוניין להתנייד בצורה זולה, מהירה וקלה.

בניגוד לאופניים רגילות, אופניים חשמליות הן מוצר יקר (רוב האופניים החשמליות נמכרות בטווח מחירים של 2,000 עד 5,000 ₪ לזוג) אשר דורש הגנה מקיפה על גוף האופניים, הבטרייה והכיסא על מנת להגן על האופניים החשמליות מפני גנבים מזדמנים, רבים מהנוסעים רוכשים שרשראות נעילה איכותיות מפלדה אשר מעניקות הגנה מפני חיתוך או שברי מינוף.

אם אבדו לך המפתחות, זה הזמן להתקשר למנעולן מקצועי אשר יוכל לשכפל או לפרוץ עבורך את המנעול. מנעולן מקצועי יוכל להחזיר אותך לשגרה במהירות – התקשר עכשיו ל – 072-392-7888 ונשמח להגיע עד אליך!

פריצת אופניים חשמליות

פריצת מנעול אופניים חשמליות

נכון להיום, קיימים בשוק מספר מנעולים לאבטחת אופניים חשמליות החל ממנעולי פרסה ועד למנעולי קומבינציה או מנעולי קפיץ. מנעולן מקצועי, קודם כל יזהה את סוג המנעול ומצבו – בהתאם למצב המנעול, המנעולן יבחר בשיטת הפריצה הרצויה:

  • פריצה קלה – פריצה קלה היא כזו שמערבת כלים ידניים לפריצה (פיקלים, דגדגנים וכדומה).
  • פריצה כבדה – פריצה כבדה היא כזו שמערבת כלים מכאניים לפריצה (דיסקים, מקדחות וכדומה).

פורץ מנעולים בירושלים, חיפה או תל אביב יוכל לאבחן את המצב בצורה מהירה ולבחור בשיטת הפריצה שתשאיר כמה שפחות נזק ללקוח. לדוגמא, אם ניתן לפרוץ את המנעול מבלי להרוס אותו לחלוטין על ידי חיתוך שלו או אם ניתן לשכפל מפתח חדש מבלי להרוס את המנעול.

שירותי פריצת אופניים חשמליות ב – AutoLocksmith מתאפשרים במהלך כל שעות היממה. אנו מטפלים בפריצת מנעולי אופניים חשמליות כתוצאה מאיבוד או גניבת מפתחות – אנו מבינים כי אף אחד לא מתכנן לאבד את המפתחות למנעול ולכן אנו מציעים את שירותינו 24/7 מסביב לשעון!

לסיכום, אם שכחת או איבדת את המפתח למנעול האופניים שלך, זה הזמן להתקשר למנעולן מוסמך אשר יוכל לעזור לך בצורה מקצועית, מהירה ופשוטה.

לקבלת שירות מנעולן לאופניים, אופנועים ורכבים ניתן להתקשר ל – 072-392-7888 ואחד מצוות המנעולנים של Auto Locksmith יגיע עד אליך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *