תיקון סוויץ לרכב / שיפוץ סוויץ לרכב

המפתח לא מסתובב? הסוויץ' תקוע ולא זז? ההגה נעול? – אתה כנראה צריך את שירותיו של מנעולן רכב לתיקון סוויץ' לרכב. התקשר עכשיו ל –072-3927888 ומנעולן מוסמך, מקצועי ואמין של יוסי ישראלי – מנעולנים מעולם אחר יגיע עד אליך.

הסוויץ' הוא מתג ההתנעה (Switch) של הרכב ופעולת הסיבוב שלו אחראית על התנעת הרכב. חשוב לדעת שלעיתים קרובות לא חייבים להחליף את הסוויץ' בחדש (דבר שיכול להתבטא בעלות גבוהה במיוחד) וניתן לחדש, לתקן ולבצע שיפוץ לסוויץ' ובצורה זו להשמישו מחדש.

סוויץ' הרכב יכול להיתקע מסיבות רבות כמו שימוש במפתח עקום, הכנסת מפתח זר, לכלוך, אבק, בלאי טבעי של סוויץ' הרכב וסיטואציות רבות אחרות. מנעולן רכב מקצועי יוכל להגיע עד אליך, לאבחן את הבעיה ולהעניק לך את השירות הטוב ביותר מבחינת עלות מול תועלת.

תיקון סוויץ לרכב

שירות תיקון סוויץ' לרכב – 24/7 מסביב לשעון – התקשר עכשיו ל –072-3927888

יוסי ישראלי – מנעולנים מעולם אחר יכולים לספק לך שירות מלא לשיפוץ, חידוש או תיקון סוויץ' אשר מורכב מהשלבים הבאים:

  • איתור הבעיה בסוויץ' – השלב הראשון הוא אבחון הבעיה בסוויץ'. לצורך כך, אנו נפרק את הסוויץ' ונאתר את הבעיה המדוייקת (פינים תקולים, מפתח שחוק, מקור חשמלי וכדומה).
  • החלפת החלק התקול – לאחר איתור הבעיה, נוכל לגשת לעבודה ולהחליף את החלק התקול בחלק משומש או בחלק חדש (במידה ויש). המנעולנים ב – Auto Locksmith נושאים ברכבם את כל החלפים, חלקי החילוף והציוד הנדרש לביצוע תיקון סוויץ' במיקום הלקוח – אין צורך לגרור את הרכב לחנות או למוסך כלשהו.
  • קידוד ותיאום – לעיתים, יש צורך לבצע קידוד ותיאום בין הסוויץ' למחשב הרכב – במידה ונדרש לעשות זאת, המנעולן יבצע זאת בצורה מהירה.
  • תחזוקת מנע – לאחר סיום התיקון, המנעולן יוכל לשמן את הסוויץ' עם חומר מיוחד, כך שהמנעול יסתובב בצורה חלקה בדיוק כמו סוויץ' חדש.

אם אתה זקוק לשירותיו של מנעולן רכב לתיקון סוויץ' לרכב, אל תהסס וצור עימנו קשר ב – 072-3927888. אנו נשמח להגיע עד אליך בכל יום ובכל שעה, לתקן את הבעיה ולשלוח אותך בחזרה אל הכביש.