קידוד מפתחות לרכב

מעוניין לישון בשקט ולדעת שרכבך מוגן, בלתי פריץ ובלתי גניב? – התקשר עכשיו ל – 072-392-7888 ומנעולן רכב מקצועי יקודד עבורך מפתחות לרכב אשר ישמור עליו מוגן מפריצות וגניבות רכב.

קידוד מפתחות לרכב

בעשורים האחרונים, כמעט כל יצרני הרכבים הגדולים שילבו מנגנוני הגנה בפני פורצים וגנבי רכבים. אחד המנגנונים העיקריים היא שיטה אשר יוצרת קידוד למפתחות הרכב. במילים פשוטות, המפתח מקודד על ידי מכשור מתקדם ובעת פעולת הנעת הרכב מתבצע זיהוי של הקוד בתוך המפתח – במידה והקוד לא תואם לרכב (כלומר, לא מדובר במפתח המקורי של הרכב), הרכב לא יניע.

ב – Auto Locksmith תוכל לקבל שירותי קידוד מפתחות לרכבים מכל הסוגים ומכל הדגמים. בבעלותינו ציוד מתקדם, יקר ומקצועי אשר מאפשר לנו לספק עבודת קידוד מקצועית, איכותית ואמינה לאורך שנים.

ב – Auto Locksmith אנו עובדים עם צוות מנעולנים אשר פועל באישור משטרת ישראל ובעלי תעודת יושר. כמו כן, לפני כל עבודה ב – Auto Locksmith תוכל לקבל הצעת מחיר מחייבת, מדוייקת ומותאמת לצרכים שלך אשר לא תשתנה בהמשך הדרך או בסוף העבודה.

לקבלת פרטים נוספים על שירותי קידוד מפתחות לרכב, התקשר עכשיו ל – 072-392-7888 ומנעולן מוסמך מ – Auto Locksmith ישמח לעזור לך.