ניתוק, תיקון או החלפת קודן לרכב

קודן הרכב תקול? הרכב לא מניע לך ואתה תקוע באמצע הדרך? – התקשר עכשיו ל – 072-392-7888 ואחד המנעולנים המוסמכים של Auto Locksmith יגיע עד אליך בתוך 15-30 דקות מרגע קבלת הקריאה.

קודן ברכב (אימובילייזר הרכב) היא מערכת אבטחה אשר מיועדת להקשות על גנבי רכבים בישראל ובעולם כולו על ידי מניעת הנעת הרכב ללא הקלדת הקוד הנכון במערכת הקודן.

בשעת פריצה לרכב, הקודן מעביר למחשב הרכב הוראה לכבות מערכות בסיסיות כמו הסטרטר, מערכת ההצתה ומערכת המזרקים של הרכב. בדרך כלל, גנבי מכוניות נמנעים מלפרוץ מכוניות בהן מותקן קודן (אימובילייזר), וכתוצאה מכך בעלי רכבים בהם מותקנים קודנים יכולים להוזיל בצורה משמעותית את עלויות הביטוח השנתיות לרכב.

ניתוק, תיקון או החלפה של קודן לרכב

צוות המנעולנים המוסמכים של Auto Locksmith מתמחה בניתוק, תיקון או החלפה של קודן לרכב. אם יש לך בעיה כלשהי בקודן, עליך לטפל בה בצורה מיידית מהסיבות הבאות:

  • חזרה לשגרה – במידה והקודן תקול, לא תוכל להניע את הרכב ותשאר תקוע במקום. מנעולן רכב מוסמך מטעם Auto Locksmith יוכל באופן זמני לנתק עבורך את הקודן עד אשר תוכל לטפל בבעיה בזמן נוח יותר.
  • ביטוח הרכב – במידה והקודן מנותק, מערכת האבטחה מנוטרלת ובכך אתה מפר את תנאי הביטוח שלך. במקרה של גניבת הרכב, חברת הביטוח לא תכבד את הפוליסה שלך ולכן עליך לתקן או להחליף את הקודן בהקדם.

המנעולנים של Auto Locksmith מספקים שירותי ניתוק, תיקון או החלפה של קודנים לרכב בפריסה ארצית מהצפון ועד הדרום. כל מנעולן בצוות המנעולנים של Auto Locksmith פועל באישור משטרת ישראל, בעל תעודת יושר והניסיון הדרוש לפתירת הבעיה בצורה מהירה וללא גרימת נזק נוסף לרכב.

לקבלת פרטים נוספים על ניתוק, תיקון או החלפה של קודנים לרכב, התקשר עכשיו ל – 072-392-7888 ונשמח לעזור ולייעץ לך, ללא כל התחייבות מצידך.