פורץ רכבים / פורץ מנעולים לרכב

נעלת את המפתח בתוך הרכב? המפתח נגנב או אבד לך? – התקשר עכשיו ל – 072-3927888 ומנעולן מוסמך של יוסי ישראלי – מנעולנים מעולם אחר, יגיע עד אליך בתוך 15-30 דקות בלבד!

לא כל מנעולן מתמחה יכול לספק שירותי פריצת רכבים בצורה טובה, איכותית ומקצועית. הסיבה העיקרית לכך היא שמערכות המיגון ברכבים החדשים הן מתקדמות במיוחד ודורשות ידע רב. כמו כן, ישנם יצרנים רבים ועל פורץ רכבים להכיר את כל מנגנוני האבטחה והמנעולים על מנת לפרוץ אותם בצורה מהירה וללא נזק נוסף לדלתות או מערכות החשמל ברכב.

צוות המנעולנים בראשותו של יוסי ישראלי – מנעולנים מעולם אחר מעניק שירותי פריצת מנעולים לרכב בפריסה ארצית מהצפון ועד הדרום. אנו יכולים לעשות זאת על ידי צוות מנעולנים מנוסה, מיומן ומקצועי אשר פועל באישור משטרת ישראל.

כל המנעולנים שלנו עברו בדיקות רקע מקיפות על מנת להבטיח כי לא מדובר בפורץ מנעולים במסווה של נוכל סדרתי. כמו כן, כל מנעולן מחזיק בתעודת יושר ממשטרת ישראל וברכב השירות שלו נמצא כל הציוד הנדרש לביצוע פריצה לרכבים של מיטב היצרנים בעולם.

אל תנסה לפרוץ את מנעולי הרכב בעצמך באמצעות מברג או שבירת אחד החלונות, זה לא שווה את הטרחה, הזמן והמאמץ שלך – תן לפורצים המומחים שלנו לעזור לך.

פורץ רכבים / פורץ מנעולים לרכב

שירות פורץ רכבים – 24 שעות ביממה – התקשר עכשיו ל – 072-3927888

אנו מבינים כי אף לקוח לא מתכנן להינעל מחוץ לרכבו הפרטי או העסקי. לכן, כלל שירותי הפריצה לרכבים בחברה ניתנים מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

בין השירותים שאנו יכולים להעניק לך בתחום הרכב ניתן למצוא:

  • פריצת רכבים בשעת חירום (SOS) במהלך כל שעות היממה
  • פריצת רכבים יוקרתיים ועממיים כאחד.
  • שחזור מפתחות שאבדו/נגנבו לרכבים
  • קידוד מפתחות לרכבים מכל הסוגים
  • קידוד ושכפול שלטים לרכבים מכל הסוגים
  • החלפת מנעולים לרכבים
  • אחריות מלאה על כלל השירותים והחלפים אשר מוענקים ללקוח
  • 100% התחייבות לשביעות רצון הלקוח

פריצת רכבים דורשת מומחיות, ידע וניסיון רב בדגמי הרכב השונים. לכן, מומלץ לפנות אך ורק למנעולן רכב שמתמחה בתחום ולא סתם לעוד מנעולן שמעניק מגוון רחב של שירותים לבתים, רכבים ומשרדים.

בנוסף, עליך לבחור במנעולן רכב אמין, ישר והגון אשר יעניק לך את השירות. לצערנו, אנו עדים מידי פעם לסיפורי אימה על מנעולנים חאפרים, שרלטנים וגנבים של ממש, אשר מנצלים את תמימות או מצוקת הלקוח על מנת לגבות מחירים מופקעים.

אנו מספקים הצעת מחיר מדוייקת לפני כל עבודה בצורה טלפונית או לאחר הגעה למקום הלקוח. הצעת המחיר שלנו, לא תשתנה לעולם – אנו לא נספר לך סיפורי סבתא, מעשיות ושקרים על מנת לנפח את המחיר הסופי.

בכל שעה, אתה מוזמן להתקשר אלינו ב – 072-3927888 ונוכל לשלוח למיקום המדוייק שלך, פורץ רכבים מקצועי אשר יעזור לך לקבל גישה לרכב ולצאת לדרך בצורה המהירה ביותר.