המלצות וחוות דעת מלקוחות

במהלך השנים, שכפלנו, קידדנו ופרצנו אלפי רכבים בישראל.

הלקוחות שלנו אוהבים אותנו ובהמשך תוכל לקרוא מספר המלצות וחוות דעת מלקוחות שעברו אצלינו מאנשים פרטיים, עסקים וחברות ממשלתיות:

מנעולן רכב שמציע שירותי שכפול מפתחות ושלטים לרכב במחירים זולים יותר מהמוסך המורשה של החברה. שירות מצויין טיפל בי עד שהייתי מרוצה ב – 100%. אני כבר הפנתי אל יוסי ישראלי, שני חברים טובים שלי. 🙂

מייק בלומפילד,
מוניות 24/7 לנתב"ג

כאשר הגעתי ליוסי דרך חיפוש בגוגל קצת חששתי, אך כבר אחרי מספר דקות הבנתי שעשיתי את ההחלטה הנכונה. יוסי זיהה את הבעיה במהירות, הסביר לי את המחיר שהיה הוגן מאוד והחזיר אותו לרכב שלי.

אבי בן שטרית,
ראשון לציון

תודעת שירות מצויינת, מקצוען אמיתי אשר שם דגש על טובת הלקוח. תיקנתי 2 שלטים שהיו ברשותי, המענה של יוסי היה מהיר מאוד וגם מבחינת המחיר הוא היה יותר זול מ – 2 מנעולנים אחרים שבדקתי לפני שהגעתי אליו.

אלכס,
חולון

יש לי מכונית רנו אשר בתוכה יש כרטיס התנעה חכם, לצערי הוא התקלקל ואז במוסך המורשה ביקשו ממני יותר מאלף שקלים וזמן המתנה של יותר משבועיים עד לתיקון הבעיה. מצאתי את יוסי ישראלי מ – AutoLocksmith באינטרנט ובתוך כמה שעות, הצלחתי לקבל מפתח תקין לחלוטין ברבע ממחיר הכרטיס. מומלץ לכל מי שרוצה לקבל שירות מעולה במחיר נורמלי!

אריאל,
תל אביב

הגעתי ל – AutoLocksmith עם מפתח רזרבי למונית ושלט שחשבתי שהוא מקולקל. יוסי היה מקצועי ואדיב מאוד, ממליץ בחום!

שמשון,
מוניות שמשון בקרית גת

כבר מהרגע הראשון הבנתי שיוסי ישראלי הוא מנעולן רכב מעולם אחר, בכזה שירות עוד לא נתקלתי בחברה ישראלית משלבי הצעת המחיר ועד שלבי התיאום הסופיים. מומלץ מאוד!!

אורטל,
מודיעין

לקבלת פרטים נוספים על שירות המנעולנים של AutoLocksmith התקשר עכשיו ל – 072-392-7888 ואנו נשמח לייעץ לך, ללא כל התחייבות מצידך!